"Hedef ve isteklerini net olarak tanımlayabiliyorsanız şartlarınız ne olursa olsun onlara ulaşmanızı sağlayan potansiyel de sizde mutlaka vardır. Yeter ki siz onları fark edin ve doğru şekilde yaşamınızı katın."

Liquid error: Nil location provided. Can't build URI.

Gençler-Yetişkinliğe Hazırlık

Hayata ilk merhaba dediğimiz andan itibaren, aldığımız eğitimin üzerimizdeki önemi tartışılmaz. Sağlam temeller üzerinde yetişmiş bir çocuk, fiziksel, ruhsal ve düşünsel anlamda sağlıklı yetişkinler demektir.

Bilinçli Ritmik Yaşam Programı, çocukların yaşam temellerini attıkları orta öğrenim döneminde, gerek karakter, kişilik oluşum ve gelişimlerinde, gerekse meslek seçimlerinde yol haritası olacak, kendi sentezini yaratmış, içeriği itibari ile alternatifsiz tek eğitim programıdır.

Bilinçli Ritmik Yaşam (BRY) Eğitiminde;

Çocukların kendilerini tüm boyutlarıyla tanımasını, gerek karakter ve kişilik oluşum ve gelişimlerinde gerekse meslek seçimlerinde, düşünce ve davranış biçimleriyle bilinçli ve sorumluluk sahibi birer birey olmaları sağlanmaktadır.

Aynı zamanda, yaşam boyu eğitimin önemini algılamalarına, kontrollü davranış ve düşünce biçimi geliştirmelerine yönelik çalışma yapılmaktadır.

 

* Haftada: 1 Gün 1 Saat (12 çalışma)

* Çalışmalar Birebir Yapılmaktadır..

 

İletişime Geç