Üyelerimiz Düşüncelerini Paylaştılar!

Kübra Uman / Yönetici Asistanı (28)
BRY Eğitimi, "Kendimi ne kadar tanıyorum?" sorusunu sorarak başlayan, Tuncay Bey'in rehberliği ile cevabı bulduktan sonra da "Aslında hayat ne kadar da kolaymış!" diye devam eden bir serüven. Bu serüvenin mutlu sonu; ulaşmak istediğim hayatta yanımda gerçek, sağlam ve kalıcı ilişkiler ve işlerle dolu bir hayat olacak. Nasıl biliyorum? Çünkü artık popüler kültürün empoze ettiği mantık dışı öğretilerle kolaya kaçmak yerine kendimi tanıyıp, gerçek isteklerimi kabul ederek ve daima doğruyu ve gerekeni yaparak yaşıyorum.

Hazal Şahin / Öğrenci (22)
BRY eğitimi ile tanıştığımda 18 yaşındaydım. Annemin zorlamasıyla öngörüşmeye gittim ve neden gittiğimi bile bilmiyordum. Kapıdan içeri girdiğim anda sıcaklığı ve samimiyeti buldum. Eğitimden hiç bir zaman şok olmadan, memnuniyetsiz bir şekilde çıkmadın. BRY eğitimi ergenlik çağındaki bir kız çocuğunun başına gelebilecek en güzel şeydi. Bir çok şey öğretti, kattı. Her şeyden önemlisi kendimi görmeme neden oldu. Ben artık herkesten çok kendimle iletişim halindeyim. En zor, en kritik ve en mükemmel kararları almamı sağlayacak özgüveni verdi bana. Herkes kendisine bu eğitimi hediye etmeli. Bu Eğitimle gelen güzellikleri görmeli.

Buket Kalem / Öğrenci (16)
Ben Bilinçli Ritmik Yaşam Merkezine ilk geldiğimde nasıl bir program olduğunu bilmiyordum. Merak etmiştim.Annem beni buraya getirdi. Her şey annemle başladı ona da ayrıca teşekkür ederim.
Bilinçli Ritmik Yaşam Merkezi bana çok şey kazandırdı. Tuncay hocamla derslerimiz harika gidiyor beklediğimin üstünde bir programla karşılaştım. İlk gittiğim günden itibaren her gidişimde farklı hissettim dersler beni günden güne değiştiriyor, bilinçleniyorum. İnsan kendini tanıyor, doğru düşünmeyi, sağlıklı iletişim kurabilmeyi ve daha birçok şey öğreniyorum.Ben böyle güzel bir programdan herkesin faydalanmasını dilerim aynı zamanda Tuncay hocamın "Cennetin lobisinde sohbet " adlı kitabını da almanızı tavsiye ediyorum. :)

Pınar AKTAŞ / Öğrenci (18)
Programla bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştım. Eğitimle birlikte olaylara daha farklı bakmaya başladım. Önceden her şeye olumsuz yaklaşırken eğitimden sonra olumlu yaklaşır oldum. Hayattan beklentilerimin gerçekleşmesi için kendimi geliştirmem, gerçekten istemem ve çalışmanın yeterli olacağını öğrendim.

Gülsen Öztürk / Özel Eğitim Sınıf Öğretmeni
Yıllarca antidepresan kullandım.Hatta o kadar abartmıştım ki,kendimi güvende hissetmek için yedek kutu bile bulunduruyordum.Ya yanımda olmazsa!Uykum gelebilir ,aniden yorulabilir ,yine düşünceler beynimin sıkışmasına ve başımın ağrımasına sebep olabilirdi.Ya depresyondaydım,ya da gireceğim diye endişe duyuyordum.bu sebeple gitmediğim psikiyatrist kalmadı.Televizyonda ki sağlık kanallarını dikkatle takip ederdim.Hangi psikiyatrist konuşacak diye beklerdim.Belki derdime derman olurdu.Hiç hoşlanmıyordum böyle yaşamaktan ama bir türlü de sorunlarımla başa çıkamıyordum.Görüntüm güçlü bir kadın portresi çiziyordu ama beynim o kadar karışıktı ki...Taa ki Bilinçli Ritmik Yaşam Eğitimi ile tanışıncaya kadar.Bu eğitimi aldığım süre içerisinde yaşantıma uygulamaya başladım.Veee sonunda....Biliyorum ki ben donanımlı ve deneyimli bir insanım,beynimi meşgul eden bir sürü sorunla başa çıkabilirim.Çevremdeki insanlara faydalı olabilir ve onlara yol gösterebilirim.artık yorulmuyorum, gün boyunca beni zinde tutan tüm faaliyetlerimi sırasıyla yapabiliyorum. Ritim (Zamanı Doğru Kullanarak) ve düzen, çözüm odaklı çalışmama sebep oluyor.Artık sağlıklı kararlar alabiliyor ve kaderimi çizebiliyorum.En önemlisi artık ilaç kullanmıyorum ve kullananlara da yol göstermeye çalışıyorum.Tabii bu yolun sonu Bilinçli Ritmik Yaşam Merkezi'ne ulaşıyor.Teşekkürler Tuncay Bey,teşekkürler Şule Hanım,hem kendimi buldum ,hem de çok güzel iki dost kazandım.Allah yolunuzu etsin... Saygılar

Şaziye AŞÇI / Yönetici (38)
BRY Eğitiminden bahsettiğimde insanlar soruyor..Psikolog mu?, Psikiyatrist mi? Yaşam koçu mu? Reiki mi yapıyor? Nlp? Hipnoz? :))) Hepsine cevabım kocaman bir "HAYIIR" "Ama HEPSİ" Tüm ezberlerin bozulduğu bir yöntem olduğunu söylüyorum Bunu sadece ben değil, bu eğitimi almış arkadaşlarla bir araya geldiğimde gördüm ki herkes söylüyor.. "Ben biliyorum..,ben bilinçliyim.., bu kadar yıllık yaşamdan sonra ben ne öğreneceğim ancak öğretirim " vs.. diyenler var biliyorum...Ta ki Tuncay bey'in karşısına oturup eğitime başlayana kadar!.. Son bir notum var henüz başlamamış olanlara..Gidip ne anlatacağım diye düşünmeyin, siz sadece gidin!..

Dalida HAYRABETYAN / Kimya Müh. (34)
Tuncay Vural'la 7 yıl önce StyleGym hayatıma girdiğinde tanışmıştım. Bilinçli Ritmik Yaşam Programı'nı geliştirdiğini biliyordum. Tuncay Vural'ın, bana "Kendini ne kadar tanıyorsun?", sorusunu yönlendirmesiyle birlikte programla tanışmış oldum. Programdan beklentilerimin çok üstünde sonuç aldım. BRY sayesinde, bilinçaltımızın, hayatımızı olumlu yönde geliştirmek için ne kadar önemli olduğunu öğrendim. Kendimi tanımaya başladım, olumlu düşünmenin faydalarını çok kısa bir sürede gördüm. Düşüncelerim olumlu yönde değiştikçe, ben de olumlu yönde değişiyorum. Hayatı daha dengeli, huzurlu ve çok daha mutlu yaşamaya başladığımı hissediyorum. Henüz bu programla tanışmamış ve "acaba?" sorularını kendinize soruyorsanız, size tavsiyem bu soruları bir randevu alıp, Tuncay Vural'a sorun derim. Hayatınızda, yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu hissediyorsanız BRY Programı'yla tanışmanızı öneririm. Bu program, sadece dönemsel bir gelişim değil, ömür boyu süren akılcı bir yaşam şekli. Kendinizi tanımanızı sağlayan ve size özel tasarlanan, her zaman uygulayabileceğiniz bir program. Hayatın ritmini kaçırmayalım ve onu bilinçli yaşayalım !

Şenol ÖZKAN / Müteahhit (47)
Programla eşimin sayesinde tanıştım. Uzun zamandır antidepresan ilaçlar kullanan biri olarak eşimin ısrarıyla bu eğitime katıldım. Eğitime başladığımda da ilaçlarımı kullanmaya devam ediyordum. Eğitimi tamamladıktan çok kısa bir süre sonra ilaçlarımı bıraktım. Eğitimde farkına vardığım şey asıl ihtiyacımın ilaçlar değil, bilgilenmek, kendimin farkına varmak olduğuydu. Artık antidepresan ilaç içmiyorum, düşüncelerime hakim olabiliyorum, olumlu düşünebiliyorum, olumsuz düşüncelerden kurtuldum. Yaşamda sorunlarla her zaman karşılaşabileceğimi, önemli olanyn sorunlara çözümcül bakış açısıyla yaklaşmak olduğunu öğrendim. Bu eğitim iyi ki var, yeniden hayata bağlandım. Bilinçli Ritmik Yaşam Programıyla, antidepresanla tanışmadan önce tanışmayı çok isterdim.

Figen ÖZKAN / Ev hanımı (40)
Programla eğitim almış bir arkadaşım aracılığıyla tanıştım. Program beklentilerimden fazlasını karşıladı. BRY Eğitimi sayesinde her şeyden önce kendimi tanıdım ve tanıdıktan sonra da olumlu anlamda değiştim. Tüm insanların bu eğitimi alması gerekir diye düşünüyorum. Herkes çok mutlu, huzurlu ve refah içinde yaşamayı hak ediyor.

Fatoş KOÇ / Halkla İlişkiler Uzm. (48)
Bilinçli Ritmik Yaşam Programıyla yakın bir arkadaşımın (Figen Özkan) tavsiyesiyle tanıştım. Eğitimi almaya başladığımdan bu yana neler değişmedi ki!.. Her şeyden önce o günlerde ben depresyona girmek üzere veya depresyondaydım tam olarak hatırlamıyorum. Çünkü kendimi çok iyi hissediyorum, huzurluyum, ayakları üzerinde tek başına durabilen, mutluluğun kendi içimizde olduğunu, hiçbir sorunun çözümsüz olmadığını öğrendim. Sorun benden kaynaklanıyorsa onu çözmenin yolunu, başkasından kaynaklanıyorsa ona çözdürmeyi, benim dışımda ise arkamı dönüp yoluma devam etmeyi öğrendim. Böylece doğru kararlar alıp yanlış yapmamayı öğrendim. İnsan kaç yaşında olursa olsun hiçbir zaman için geç değildir, mutlu olmak istiyorsanız ve bundan sonraki yaşamınızı hep mutlu yaşamak istiyorsanız Bilinçli Ritmik Yaşam Merkezine başvurunuz...

Turgay DİKER / İnşaat Müh. (42)
Programla, eğimin isteği üzerine biraz da zorlamasıyla tanıştım. Ve doğal olarak hiçbir beklentim de yoktu. Eğitime başladığımda hayatıma katabileceğim yeni bir şeylerin olmadığını, düşüncelerimin ve yaşam biçimimin oturduğunu düşünüyordum. Eğitime başladıktan sonra kendimi ne kadar az tanıdığımı anladım. Kendimi nasıl tanıyacağımı da bilmiyordum aldığım eğitim bana kendimi tanıma ve tanıdığım özelliklerimi geliştirme yollarını öğretti. Her zaman kendime aileme zaman ayıramamaktan şikayet ederdim, 24 saatin ne kadar uzun ve her şey için yeterli olduğunu öğrendim. Meğerse 40 yaşında bile hayatta öğrenilebilecek ne kadar çok şey var mı? Yepyeni bir hayat çok güzel bir isim. İş, aile ve televizyondan oluşan 3 boyutlu standartları ve çerçevesi belirlenmiş bir hayatta 4. boyutu arayan yani kendini bulmak isteyenler için alınması gereken bir eğitim programı Bilinçli Ritmik Yaşam.

Neslihan SELÇUK DİKER / Mali Müşavir (36)
BRY Programıyla kuzenim vasıtasıyla tanıştım. Bu program beklentilerimi fazlasıyla karşıladı ve zaman geçtikçe hayatımla ilgili her şey daha iyiye gidiyor. (Teşekkürler Tuncay Bey) Kişisel olarak daha önce yapmadığım birçok şeyi bu eğitimin yol haritası sayesinde uygulamaya başladım ve her geçen gün de kendimi hem ruhen hem bedenen daha iyi hissediyorum. Benim inancım, BRY Eğitimine katılan ve çıkacak olan BRY kitabını okuyan herkes kendisinden bir şeyler bulacak ve hayatına çok pozitiflikler katacak. MUTLU OLACAK!.. Bu Eğitime katıldığım için çok mutluyum.. Öncelikle Tuncay bey'le tanışmama vesile olan kuzenime de teşekkür ediyorum. Çünkü her şey bir vesile ile başlar. Hayata daha olumlu bakıyorum. Aldığım eğitimi hayatıma kattım, uyguluyorum. Boyutlarımı besliyorum ve çok daha iyi olacak inanıyorum. Sevgili Tuncay bey ve şule hanım iyi ki varsınız, sizi çok seviyoruz. HER ZAMAN DOST KALMAK DİLEĞİYLE...

İmren KAHRAMAN / Bankacı (39)
Programla bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım. Başlarken konu ile ilgili hiçbir öngörüm ya da araştırmam yoktu. İnternetten bile kimdirler, ne iş yaparlar diye bakmadım. Gözüm kapalı bu çalışmaya girdim ve pişman olmadım... Bu programla birlikte artık kendime daha fazla güveniyorum, ruh olarak daha iyiyim ve bakış açım değişti. Ayrıca çok sıkıldığımda yardım alabileceğimi bilmek beni rahatlatıyor. Bunun yanında değişik zamanlarda aranıp, genel durumumum kontrol edilmesi beni mutlu ediyor. Psikologlar bile bu tür bir geri dönüş yapmıyor

İzabel KASAR / Turizm (48)
Programla tavsiye üzerine tanıştım. Bilinçli Ritmik Yaşam Programı sayesinde, kendimi daha iyi tanıdım, insanları daha iyi tanımaya başladım, daha kararlı ve hedefe doğru yürüme kararlarımı kesinleştirdim. Kendimi korumayı ve ezdirmemeyi öğrendim. BİLİNÇLENDİMMMMM. Verdiğiniz emek ve eğitim için gerçekten çok ama çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız..