Merhaba sevgili dostlar.. :)

Bilgilerimizi sizlerle daha rahat paylaşabileceğimiz ve BRY Eğitimiyle ilgili bilgilere çok daha kolay ulaşabileceğiniz ve dostlarınızla paylaşabileceğiniz yeni web sitemiz yayında. Biz çok keyif aldık. Umarım sizler için de öyle olur.

Bir önceki merhabamdan bu yana güzel gelişmeler yaşıyoruz. Her geçen gün daha çok kişiyle buluşuyoruz. Yetişkinliğe hazırlık çalışmasına katılan 14-17 yaş grubundan harika geri dönüşler alıyoruz. Kurumlarla çalışmalarımıza hız verdik. Antalya'da 4 günlük ilk eğitim kampımızı gerçekleştirdik.Cennetin Lobisinde Sohbet isimli kitabım artık piyasada. Hatta siteden, isterseniz kendi adınıza, isterseniz “gelişiminde katkım olsun” diyebileceğiniz kişilerin adına imzalı kitabı temin edebilirsiniz.

Misyonumun; kalan ömrümde; bilinçli yaşamayı ve zamanı doğru kullanmayı temel alan ve her insanın mutlaka bilmesi gereken bilgileri ulaşabildiğim tüm insanlara ulaştırmak ve ulaştıracak insanları yetiştirmek olduğunu her zaman söylüyorum.

Doğru bilgilere ulaşmanın yolu, tarih boyunca uygulanan yöntem yani doğru soruyu sormak..
İnsanı mutsuz ve huzursuz eden şey yanlışı doğru zannederek zamanı sürekli aleyhine kullanması..Ve bilgi eksikliği olan konuları fark edememesi ya da bazılarını fark etse bile eyleme geçmemesi .

Siz ne durumdasınız?. Aşağıdaki soruları kendinize sorun ve durumunuzun farkına varın lütfen. Yaşamda şu anda istediğim yerde miyim? İstediğim duyguları mı yaşıyorum? Yaşamıyorsam, sorun nerede? Birilerinin yüzünden, şu olaylardan ya da şu şartlardan dolayı diyorsanız; bilin ki sorunu çözmüyor daha da büyük hale getiriyorsunuz.. Ve böylece istemediğiniz koşullarda yaşamaya devam ediyorsunuz..

Gerçek çözüm; sadece size ait olan karakter özelliklerini tanımak ve onları doğru kullanmaya başlamaktır. Hak ettiğiniz hayatı yaşamak için lütfen bunu geciktirmeyin. Ve şu notu yazıp yanınıza alın. Huzurlu ve mutlu yaşamayı hak ediyorum. Bugünden itibaren bunun için ne gerekiyorsa onu yapacağım.

En kısa sürede görüşmek üzere, kalp ritminiz hep sağlıkla atsın!.. :)

Saygı ve sevgilerimle,